| Bubbles30 a întrebat:

Hey, voiam sa stiu cum pot face sa imi creasca sanii? Am 19 ani...si sanii mei arata de 13 ani maxim, probabil din cauza ca am inceput sa port sutien de la 13 ani au incetat sa mai creasca...
Cel mai naspa lucru e ca sunt in forma de para. Ce credeti ca as putea sa fac? Un tratament natural...nu vreau plastic surgery

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, forma lor este mostenita de la mama ta, pe linie materna.
Nici sa-i cresti nu poti, ca ei cresc si se dezvolta hormonal.
Totusir, nu vad nici o problema la varsta asta, vor creste ei cand gramai gravida!
Uita-te si tu la cate actrite nu au sani, dar asta nu le impiedica sa fie vedete sau sa se dezbrace pe ecran. Asadar, frumusetea vine din suflet, din comportamnet din increderea in tine, nu dupa masura de la sutien.
Vorbesc in cunsotinta de cauza, am fost ca si tine pana la 22 de ani, cand am avut primul copilas, dupa care am ramas cu sanii mari, chiar daca am slabit mult dupa nasteri.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti spun secretul:
Pune-l pe prietenul tau sa-ti maseze sanii zilnic, cat mai indelungat.winking

| katy a răspuns:

Nu poti face nimic.cand o sa vina vremea sa ramai insarcinata, atunci onsa creasca mai mult?

| Bizon95 a răspuns:

Serena Williams e de o imbecilitate CRASA, pentru ca are sanii foarte mari si asta e un hadicap enorm in tenis

Simona Halep a noastra, in schimb, e la polul opus, si-a facut operatie de miscorare de sani ca sa ajunga top of the top

acum nu spun ca tu vei face sport de performanta, dar spun ca daca un baiat te place NUMAI pentru sanii tai, atunci respectivul nu merita nici macar atentie, trebuie sa te placa pentru cine esti!

din pacate, raspunsul la intrebarea ta e ca in afara de plastic surgery NU exista nici o solutie de marire a sanilor... sanatoasa (exista solutii cu diverse substante injectate, care au sanse serioase sa iti distruga sanii) si chirurgia poate sa mai dea kix (Tara Reid din American Pie a stat pe bara ani buni dupa o operatie de sani care nu a reusit)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe nu au sani mai deloc nici la 40 de ani. De obicei slabele nu prea au sani.

| biasuru a răspuns:

Cand eram si eu mica, auzisem ca usturoiul este bun laughing sincer n-am incercat asa ca daca crezi ca iti surade ideea, te invit s-o pui in aplicare happy Succes