| Dianapunct a întrebat:

Heyy vreau niste nume de fetite :X!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Stefania, Amalia, Izabela, EMANUELA
hai tuu stiu ca iti plac ultimele 2:*
dar de ce trebuie tu sa gasesti nume?
fetita nu are mama? nu te supara.

| Dianapunct explică (pentru xDxDxDxDxD):

Paii sa-i usurez munka laughing glm pai a zis ce nume as vrea:X

| xDxDxDxDxD a răspuns (pentru Dianapunct):

Bine.
Deci ramane Emanuelasmugasa sa-ti aduca aminte de Manu`cand o tii in bratelaughing

8 răspunsuri:
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Maria happy
Mara happy
Stela happy
Andrahappy
Astea sunt numele mele preferate [; x]
Funda happy

| KDily a răspuns:

Ada, Alissia, Alissa, Alice, Amalia, Amelia, Amaya, Anaya, Amena, Aida, Aniela, Ania, Annissa, Alexia, Andra, Ariana, Amina, Aria, Csimina, Carmina, Dalia, Daria, Delia, Dora, Damaris, Elissa, Eliza, Erica, Evelyn, Geanina, Giulia, Irene, Ilaria, Jessica, Lysandra, Medeea, Mara, Mayra, Maysa, Melania, Noela, Noelia, Naomi, Rania, Riana, Renata, Renate, Roana, Selena, Serena, Simina, Simona, Tamara, Timeea, Teea, Tania, Xena, Yasmine... sper ca te-am ajutat:* (sa`mi spui care l`ai ales)

| YayuK a răspuns:

Cand e vorba sa pui nume unui bebelush, eu as da un nume usor de pronuntat si in alte limbi. Mie imi place: Aria, Rebeca, Alexandra, Anastasia, Maria, Antonia, Francesca, Hanna.

| Tzitzi12 a răspuns:

Rebeca, Andra, Alexandra, Diana, Ruxandra, Alice, Cristina, Simona, Madalina, Ramona, Alina, Marilena, Evelyne, Eva, Andreea si Stefania. De aici poti alege!

| vampire16 a răspuns:

Iti dau eu multe nume de tetite:Carmen, Ioana, Iulia, Bianca, Antonia, Andrada, Alexandra, Craita, Mioara, Maria, Laura, Irina, Anda, Simona si Madalina sau Madi.

| Paula99S a răspuns:

Ilinca, Cristina, Vanesa, Alina, Carmen, Claudia, Bianca, Raluca, Andreea, Paula, Ana, Mara, Iulia, Mya, Ionela, Oana, Simina, Nicoleta... nu mai stiu pe moment rolling on the floor