| Anonim2322 a întrebat:

Hi
Se poate acorda concediu medical pentru mental Health?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca ai scrisoare medicala de la psihiatru, banuiesc ca da.

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

A dat engleza peste tine de bolnav ce esti de nu esti in stare sa termini propozitia in romana?
Doar cu scrisoare medicala din cate stiu, trebuie sa demonstrezi ca ai nevoie de concediu, oficial.