| me1234_7666 a întrebat:

Hi TPU! Am o problema se apropie banchetu si mi-e frica de un lucru. sunt cam slabutsa. si intre picioare am o paranteza, iar fustita de banchet e scurt cam cu o palma mai deasupra genunchiului si nu-mi place cum se vede paranteza = plus ca am tocuri nu foarte mici :-sss! as vrea sa ma ingras, dar oare reusesc pana in 10 iunie?[data banchetului] help!crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Schnitzel a răspuns:

Pai uite mananca chestii grase, cu ulei, multa paine.mananca seara inainte de culcare, nu mai face prea multa miscare, respecta ore fixe de masa[asta ingrasa] si ai grija sa nu te stresezi, pentru ca stresul ajuta la slabithee hee

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bine că nu trebuie să slăbeşti. Nu-i atât de greu să iei în greutate,mai greu e să dai jos. Mănâncă şi tu ceva mai mult decât de obicei şi o să te îngraşi. Dar totuşi, chiar şi dacă te îngraşi picioarele tale vor avea aceeaşi formă,deci e cam inutil. Dacă crezi că te va ajuta cu ceva, încearcă, dar ar fi mai bine dacă ai lua o rochie mai lungă. Succes!

| Alyra a răspuns:

Sunt bune sfaturile lui JustSmile prntru îngrăşat, dar sin câte ştiam eu, şi stresul îngraşă, nu slăbeşte.

| Wildie a răspuns:

Incearca macar. Ori iei pantofi cu toc mai mic si o rochie gen gogosar si lucioasa