| swagMeOutBitch a întrebat:

Hi TPU... Cei care folosesc antidepresive va rog spuneti-mi si mie ce efecte adverse sau benefice are Zyprexa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DanielaMiky a răspuns:

Cine ti-a recomandat acest medicament si ce probleme ai mai exact? simptome ...etc

| swagMeOutBitch explică (pentru DanielaMiky):

Nu mi-a recomandat nimeni[doctor]...varamea[are 23] foloseste acest medicament pentru depresii de cateva luni si acum cateva zile mi l-am luat si eu.Sunt depresiva si chiar ma ingrijoreaza starea mea, cred ca la varsta mea asta nu este ceva normal.Inca nu am inceput sa iau zyprexa deoarece imi este foarte frica sa nu aibe efecte adverse. poate cine stie...Depresiile pot sa spun ca nu ma tin foarte mult!
Daca poti sa ma ajuti DanielaMiky:d chiar nu stiu ce efecte adverse are acest medicament...Multumesc anticipatlove struck:d

| Sihastrul a răspuns:

Toate antidepresivele au ca efect o stare de degajare (in termen medical stare de prostatie)... poti trece peste cu multa vointa, fara a face uz de ele.