| YuliaNNN a întrebat:

Iau antianxiolitice si antidepresive si acum mi se scoala putin cam greu si erectia e foarte greu de avut. Exista medicamente din astea fara efecte adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca exista medicamente care sa ce? care sa te ajute pe plan sexual? In primul rand trebuia vorbita asta cu medicul tau psihiatru pentru ca ceea ce iti recomand eu sa nu fie cumva in vreo neconcordanta cu vreuna dintre substantele active a tratamentului tau.
Cred ca potrivit pentru tine este sa iei 1-2 capsule pe zi de Enerion maxim 4 saptamani.
Atentie insa daca esti o persoana alergica la ceva, e bine sa ceri sfatul farmacistului inainte sa achizitionezi orice produs.
Te va ajuta cu erectiawinking

| YuliaNNN explică (pentru Simpatic):

Iau spitomin si inca un adjuvant prescrise de medic

| Donsavas a răspuns (pentru YuliaNNN):

Spitomin nu afectează erectia

| YuliaNNN explică (pentru Donsavas):

Dau la ea si nu mai iese nimic. Poate de la serodeps sa fie.

| Donsavas a răspuns (pentru YuliaNNN):

Dacă nu mai ejaculezi, e de la serodeps dar este de bine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un ou frecat cu zahăr, așa zicea Frenchi, prietenul meu, șoferul de la TIR. Alt coleg zicea de suc de țelină. Iar Radio Erevan spunea de un pahar de apă minerală de Buziaș, în loc de. Variante.

| Simpatic a răspuns (pentru sadrian46):

Cornel Palade are alte recomandari : "Chinezu zglobiu"
https://youtu.be/aRchHU3wfnw?t=486

| BuLaNNNeL a răspuns:

Dacă efectul e datorita medicamentelor (poti verifica pe prospect) va trece in cateva zile-saptamani, timp în care organismul le va accepta.
Nu le schimba de capul tau, nu lua după capul tau, nu întrerupe schema de tratament după capul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu iau anxiolitic și antidepresiv da nu am probleme spune-i problema medicului psihiatru