| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Sunt baiat, am 12 ani, 1, 64 m si 50 de kg.Vi se pare in regula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Ești ok

5 răspunsuri:
| Spanc a răspuns:

Eu zic ca e binehappy.

| PatryRox a răspuns:

Esti ok. cum a spus Cristi>din>Bucuresti deoarece la 1, 64 maxim 54 de kilograme ar trebui sa ai happy

| stefantiby a răspuns:

Trebuie sa stii un lucru : una e o persoana matura la 1,, 64 m si alta e un copil esti ok don't worry.

| lucybzz a răspuns:

Esti binewinking SPAM10188/lucyan:big grin

| Immortal_3666 a răspuns:

Esti cam slabut pentru inaltimea ta la 1, 64 trebuie sa ai cam 60-64 kg.