| Soranikk a întrebat:

Hi TPU...Verisoara mea a avut varsat de vant si evident ca a avut bubite si pe fata iar acum i-a ramas semn(un fel de scobitura).Cum poti scapa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| R100 a răspuns:

Probabil trebuia sa se cicatrizeze, dar daca a trecut in jur de 2 saptamani nu se v-or mai inchide. Ma gandesc ca nu i-au ramas multe, doar in locurile in care s-au scarbinat si a rupt ce nu trebuia. Si eu am un semn pe nas, chiar foarte dragut : ) deci nu sa nu isi faca probleme!

1 răspuns:
| danielaxyz a răspuns:

Incearca crema cu extract de melc de la Herbagen, reface pielea in timp