| GuessWho95 a întrebat:

Himen elastic. avantaj sau dezavantaj? de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Avantaj ca daca te duce mama ta la ginecolog, tu o sa fii virgina. Insa poate determina chiar si asa daca ai avut relatii sexuale in ultima vreme.
Dezavantaj? Te doare la fiecare inceput de partida de sex.

| GuessWho95 explică (pentru NnDWtf):

Sa stii ca ai dreptate cu durerea. laughing

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dezavantaj,de ce? pentru ca,, durerea,, spune tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici,
http://www.tpu.ro/......fiecaruia/
Te pup!

| AndyLavy a răspuns:

Avantaj pentru el, dezavantaj pentru tine.
Nu stiu exact insa eu asa ma gandesc, cred ca doare, destul de tare, poate nu ca prima data dar tot doare, insa in acelasi timp, poate insemna si placere, atat pentru fata cat si pentru baiat. Durerea poate fi doar la inceput, apoi intervine placerea.
Banuiesc, nu stiu exact.

| GuessWho95 explică (pentru AndyLavy):

Durerea e trecatoare happy acum depinde, daca te ia usor usor e mai rau laughing daca te ia prin surprindere uiti dupa de durere.

| ciotori a răspuns:

Chiar avantaj!