| Byb2001 a întrebat:

Http://imgur.com/a/E2YFpan Buna TPU, in octombrie mi-a curatat o masea care a fost cariata cu anestezie mi-a pus plomba la cateva zile ma durea maseaua cand mestecam mai tare sau beam ceva rece, acum ma mai doare cateodata si fara sa mestec in ea prea tare. Va trimit o poza poate va dati seama daca este sau nu cariata.ca mi e sa nu se fi cariat. http://imgur.com/a/E2YFpan

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe poză nu are nici pe dracu.
Fă o radiografie dentară și o trimit la fiica mea, care e medic stomatolog, cu cabinet privat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu ti-a facut lucrarea cum trebuie.

| Byb2001 explică:

A doua masea din mijloc