| Crash0 a întrebat:

am si eu o intrebare.azi am fost la dentist si mi-am curatat o masea si plombat, mi s-a facut si anestezie pentru ca ma durea, numai ca acum ma doare maseaua respectiva si nu pot manca pe ea.ce spuneti? e normal?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

e normal, a fost totusi traumatizata maseauau aia, daca durerea continua si peste vreo 2-3 zile atunci sa te duci la medic, posibil sa ai vreo infectie

| deliqventa13 a răspuns:

E normal.

| Anitnerolf a răspuns:

Da, este normal sa te doara, dar iti va trece. Am trecut prin ceva de genu`, iar dentistul chiar mi-a spus ca seara ma va durea putin. :*