| BisUltras a întrebat:

Http://www.calivitavelcu.ro/natural-hgh-support.html de la ce varsta se poate lua, sau stiti alte pastile care te inalta si iti dau masa musculara? precizez ca fac handbal si am antrenament zilnic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| miki_4604 a răspuns:

Http://www.tiens-romania.ro/......sule-.html contine proteine ia-le impreuna cu zincul si calciu nutrtiv.Dau randament

| Maria_Ioja_1989 a răspuns:

Am vazut ca pe pagina apare avizul Ministerului Sanatatii ceea ce inseamna ca produsul este sigur.

| djx a răspuns:

Proasta idee deoarece aceste pastile se considere steroizi! Asa ca nu lua daca vrei sa mai joci incontinuare deoarece daca o sa iei asa ceva o sa te dea afara din echipa pe motiv de "doping" (cred ca sti si tu ce easte aia)!