| Theo777 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune la cat timp dupa antrenament creste masa musculara?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Schimbari "cat de cat" vezi in 6 luni, schimbari perfect vizibile -> cam intr-un an.

Schimbari serioase: 3-4 ani.

| aXy99 a răspuns:

Dupa 1-3 luni ar trebui sa vezi diferente mici. Foarte mici, dar vizibile. Fa-ti o poza in prima zi si una dupa o luna-doua-3 (in acelasi unghi, in aceeasi oglinda, in aceeasi pozitie, cu aceeasi camera, in aceeasi perioada a zilei).

| EmanuelT a răspuns:

Masa muschiulară, n-am idee. Dar cea musculară, în 4 săptămâni vezi tu niște diferențe și în 8 saptămâni văd ceilalți niște diferențe, dar nu te gândi acum că 10 cm în braț... puțin, dar să se observe. Deci ca să se vadă o schimbare și aia să se vadă bine, să vadă tot orbul, îți trebuie cel puțin 4 luni