| Aoxkajcjw a întrebat:

Https://comenzi.farmaciatei.ro/shopping_cart.html
Parere despre acest omega 3?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Numai tu știi ce ai pus în coșul tău de cumpărături pe acel SaiT.

| Aoxkajcjw explică (pentru mihai69):

A deci nu va arata?

| mihai69 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Nu.