| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Ce parere aveti de această bicicleta?
https://carrefour.ro/......9-33522146

5 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Salut
E ok in bugetul pe care il ai, dar nu ofera pret-performante cum ar trebui. In 10 milioane puteau fi ceva mai bune schimbatoarele si pinioanele, poate chiar in numar mai mare pinioanele.

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru Sekim):

Imi poti da tu ceva mai bun? Un link ceva?

| Edmonds2342 a răspuns:

Nu recomand. Decât dacă nu ai mai mers în viata ta pe o bicicleta, altfel, vei fi dezamăgit

| Bucatariu_Paul_1994 a răspuns:

Un prieten are acelasi model omega si din a doua zi s-a rupt schimbatorul. Pe parcurs au apărut mai multe probleme precum îndoirea axului. Sincer nu stiu ce biciclete sa iti recomand la pretul acesta. Poti incerca un rockrider 520.