| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am avut antrenamente la fotbal si au tinut destul de mult, apoi am plecat cu prietenii la un joc, ok, totul bine, dar azi ma dor picioarele groaznic, am febra musculara si abia pot sa ma misc, cam ce-as putea face sa-mi revin pana maine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dragosboss97 a răspuns:

Pai...eu tias zice a nu e nimic doar o febra musculara dar sa stii pe mine de fiecare data cand ma fortez ff tare ziua urmatoare simt ca debia merg si ma simt rau si de fapt nu am febra musculara pentru ca dupa cateva ore ma simt mai bine nu stiu cum e cu tine dar fiecare organism e diferit.o parere de-a mea du-te la doctor daca nu o sa iti treaca dupa cel mult 3 zile si citeste recomandarea facuta de TPU thumbs up dar terog da-mi o mica fundita.a doua fundita a mea ca in ultimu timp am raspuns la multe intrebari si cica o sa primesc fundita si am primit doar una si scria ca da fundita neaparat.dar marog asa sunt oamenii deci inca un lucru insanatosire si mult spor la football ca si eu sunt cu footballu si stiu cum ewinking

1 răspuns:
| 00cris00 a răspuns:

Invoiestete de la fotbal maine sau stai in pat si odihnestete