| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am avut febra si greata. iar acum ma doare (foarte putin) in partea stanga a abdomenului iar durerea radiaza si sub coaste.

Sa imi fac grij?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie sa te vada un medic. Si primul este cel de familie. Medicamentele recomandate de medic te-ar putea ajuta si ele.
Sistemul imunitar este slabit, si trebuie intarit, ajutat sa se refaca. Cum? Prin mersul la medicul de familie.

| Georgiana05 a răspuns:

Dacă tușești, e posibil ca durerea să fie de la asta.

| ionutborcea a răspuns:

Daa dacă nu îți trece ți-as propune să vizitezi un mefic care să te îndrume la un doctor cine stie ce ai poate este chiar grav

| Laiyla a răspuns:

Mie asa mi-a inceput criza de colecist. 2-3 zile febra, greata, ma simteam slabita, dureri sub coaste, dureri in partea stanga dar si in partea dreapta, eram sensibila la anumite mancaruri/mirosuri, durere de cap, indigestie