| Anonimul12377 a întrebat:

Ieri am sarit in pat si m-am lovit cu spatele de ceva. Astazi ma doare in spate, pe partea dreapta mai sus un pic de buric. Pot sa paralizez? Sunt asa speriat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vlllaaddd a răspuns:

Nu, nu paralizezi

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Fă-ți un remene și spune-ne rezultatul apoi iți spunem noi dacă poți sau nu să paralizezi

ok?