| anonim_4396 a întrebat:

Ieri dintr-o data a inceput sa-mi bata inima nebuneste si sa-mi tremure mainile, am avut si ameteli usoare.Nu m-am enervat, nu nimic, a inceput din senin sa-mi bata inima nebuneste si am simtit si un nod in gat. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poate fi din cauza caldurii, sau a lipsei de calciu din organism.

4 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Posibil sa fie de la cancula, eu m-am trezi lac de apa, aici la ora 05 erau 26 grade temperatura.

| ele30 a răspuns:

Caldura e de vina si eu patesc la fel hidrateazate bine si mergi pe la umbra daca e nevoie sa iesi din casa

| afrodita17 a răspuns:

Nu cred ca ai nimic...sau fi certat cativa hormoni intre ei si sa lasat cu scandal prin corpul tau... sper sa tii la gluma, insa la ora asta cred ca delirez putin.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stresul, o stare nervoasa mai veche, e o chestie vegetativa, revine cand nu te astepti.