| 5SOS a întrebat:

Ajutor! Ieri eram pe mess si un baiat din clasa mea care imi placea de cand l-am vazut prima data mi-a spus ca ma place, atunci m-am simtit in al noualea cer, picioarele mele au inceput sa tremure iar inima mea a batut asa de tare cum nu a mai batut niciodata a fost un sentiment pe care nu il pot explica prin cuvinte dar problema este ca am intrat pe hi5 lui si am vazut toate comentariile in care s-a despartit de o gramada de fete si le-a lasat cu inima franta, acest baiat este smecher dar a avut multe iubite de care s-a despartit, chiar si din scoala noastra si imi vine sa plang crying, nu vreau sa fiu a 5a care o sa fie ranit de el pentru ca sunt foarte sensibila si il plac foarte mult, el e foarte lingusitor am vazut cum spunea la toate fetele ca fara ele nu poate sa traiasca ca vor avea mereu un loc in inima lui. Ce ar trebui sa fac? Dau funda +vot inteligent.Numai ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Astfel de baieti vor exista mereu. Nu te vei putea ferii de ei niciodata. Ar trebui sa ai incredere, poate ca pe tine te considera mai speciala si mai deosebita fata de celalalte fete. AR trebui sa incerci. Nu se stie, poate ca tu vei fi aleasa inimii lui.
O zi buna, succes, si Paste fericit!

| Alleee18 a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti foarte bine.Din moment ce tu il placi foarte mult, iar el stie ce si cand sa-ti spuna, tu poti inghiti vrajeala lui ieftina foarte repede.Crede'ma ca si eu am trecut prin aceeasi situatie.Eu am ales totusi sa fiu cu acel baiat, si se pare ca a fost o greseala pentru ca m-am lasat oarecum calcata in picioare de el si si'a cam batut joc de mine.De aceea daca vei accepta sa fii cu el trebuie sa fii foarte atenta sa nu profite.Sa ai mare grija.Eu zic sa incerci caci, asa cum zicea un...prieten..."Mai bine sa regreti ca ai facut decat ca nu ai facut "
Bafta :*

| Iulică_3456 a răspuns:

Păi dacă ești impreună cu cineva la care ții, chiar și pentru o perioadă mică de timp este mai bine decât nimic.