| Muresan_Andrei_1999 a întrebat:

Ieri m-a intepat o albina de pleopa de jos a ochiului ai azi mi s-a umflat si nu stiu ce sa fac, ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simonasimona1992 a răspuns:

In mod normal nu e nimic grav. Tinand cont totuşi ca unele persoane sunt alergice si nu stiu.e mai bine sa mergi la dr de familie sau la urgenta, ca sa te lamuresti ca totul ein regula