| Ghost99 a întrebat:

Ieri mi-a mers burta si m-a durut burta azi ma simt mai bine si nu ma mai doare am voie sa beau energizant? Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreeaanda a răspuns:

Da ai voie

| activgay a răspuns (pentru andreeaanda):

Iti dau funda sau iti dau ceva la cur ca sa nu te mai doara.

Stiu gata.......iti dau o funda in cur, funda mea are si doua oua.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dar burta de ce te-a durur?

| samur1 a răspuns:

Trebuie sa iei un carbocif intai apoi poti sa bei!

| frikk a răspuns:

Desigur ca ai voie sa bei.

| SkyZoOo a răspuns:

Frate iti dau eu un sfat foarte bun eu beau energizant de mic si multe altele asa si ma doare si pe mine burta de cateva luni si beau doar 6-7 pe zi nu cred ca e mult uite ce trebuie sa faci sa nu te mai doara burta trebuie sa te lasi de energizant timp de 1 luna ca sa se faca nu stiu ce la stomac sati treaca nu stiu ce dracu iti poate explica un medic cv *** dar iti zic eu lasate 1 luna de energizante si dupa poti sa bei linistit ca trebuie sati se regenereze ceva la stomac tongue dar eu beau energizant si nu iau nicio pauza chiar daca ma doare burta imi trece in 2 min happy

| activgay a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa nu o mai iei in cur.Cu cat maciuca este mai mare si mai groasa cu atat o sa te doara mai mult burtica.

Funda te rog.