| AlexDorinel a întrebat:

De ce unii copii mananca chipsuri si beau energizant?

Eu daca mananc o punga de chipsuri ma doare toata ziua burta

Energizantu ala nu e bun de nimic ar trebui interzis.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce te interesează pe tine ce fac alti copii? Dai semne de invidie, frustrare

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Eu daca mananc o punga de chipsuri ma doare toata ziua burta"

inseamna ca ai probleme cu stomacul. Consulta un medic.

| Nirvanaaa a răspuns:

Din inconstienta, sunt nesănătoase. Da, chiar ar trebui.

| NotNamed a răspuns:

Anturajele frate

| radulorenaalexandra a răspuns:

Asta este prin faptul ca unii copii sunt obisnuiti cu chestii din astea de mici, adica li s au obisnuit organismul cu aceste substante, cat despre energizant ne ajuta cate o data cand avem nervii sau chestii de genul acesta