| Exilee a întrebat:

Ieri-seara am facut o grava confuzie care consta in faptul ca in loc samanc piure-ul, am mancat niste cartofi prajiti, dar care erau deosebit de arsi /crocanti. Ce-as putea pati? Mentionez ca ma simt putin slabit, fara pofta mancare, obosit, ochii uscati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Starea ta de slabiciune nu cred ca are de a face cu, cartofii prajiti.Consulta un medic daca starea asta persista.Pa,pa!

| Duucu a răspuns:

Cum să faci o asemenea confuzie? laughing
Nu pățești nimic, și chipsurile sunt la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai putut sa faci o astfel de confuzie? Doar daca nu erai beat...
Nu, nu patesti nimic. Cind maninci piine prajita patesti ceva? Starea ta poate fi de la canicula sau furtuna asta (daca esti din zona cu vrmea urita).