| ღmarynaღ a întrebat:

ma simt foarte rau imi vine de dimineata sa vomit. tind sa mentionez ca toata ziua zacui la pat. nu am prea mancat cine stie ce, si nici ieri, credeti ca pot fi racita sau sa dau in pragu anorexiei nervoase? am uitat sa zic ca nu am nici pofta de mancare si mananc doar 400 de calori pe zi si azi am fost putin constipata...

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Trebuie să mergi la medic urgent!

| Isabellpink a răspuns:

Pai mananca si tu o supa la plic :*poate iti revii!

| annyta15 a răspuns:

Pai probabil ai manacat ceva stricat...sau te-a deochiat cineva :d, sincer si mie mi-a fost rau dar am mancat si mi-a trecut...du-te la medic e singurul lucru pe care poti sa il faci daca nu iti trece

| DjChryss a răspuns:

Esti insarcinata... laughing

| OaNa_1639 a răspuns:

Buna!
Nu te speria!
Am avut aceleai simptome.este un virus numit enterocolita.nu dureaza mult.dar ar fi mai bine sa te duci la medic sa.ti prescrie niste medicamente! Sper ca te.am ajutat! Insanatosire grabnica!