| LikeChocolate a întrebat:

Imi apar negi pe mana stangastraight face
mai am cativa de mai de mult dar acum incep sa se inmulteascacrying
am incercat sa scap de ei cu ulei de ricin dar nu prea da roadestraight face si cu un produs de la farmacie si acela chiar ca nu facea nimicstraight face[uleiul de ricin nu l'am folosit prea mult...]
Ce sa fac?crying
fuda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| microsedd a răspuns:

Mai bine mergi la dermatolog sa fii sigur ca ceea ce iti apare tie pe mana sunt cu adevarat negi si nu sunt altceva.mai stii?

| CristinaLazar858 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa mergi la un medic dermatolog. El este singurul care te poate ajuta in problema asta.

| ionutk9 a răspuns:

Daca nu ai incercat incearca medicamentul ala la care face reclama ca ii ingheata

| yoingerasulAndreeadeeapwp a răspuns:

Un tratament pentru negi (care nu te costa nimic) ar fi rostopasca!
Sper ca stii ce ii aia pup pa