| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Mi-am luat azi de la farmacie o sticluta cu ulei de ricin, petrol, Vitamina A si E pentru cresterea parului Voi ati incercat tratamentul? Functioneaza? In cat timp apar rezultatele?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat cu ricin, dar tinctura de ardei iute+tinctura urzica sigur da roade aplicata la radacina in fiecare zi sau peste o zi.

| TheLovelyGhost a răspuns:

Si eu am folosit aceste tratamente facute acasa... la mine nu a functionat, creste de la sine am auzit ca exista niste fiole la farmacie care costa in ju de 100 lei dar nu stiu daca au rezultat

| IForgotMyNameAgain explică (pentru TheLovelyGhost):

Eu am dat 25 de lei pe o sticluta.

| TheLovelyGhost a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

Eu am dat vreo 5 lei pe sticluta de ulei de ricin dar avea 50 -70g cam asa

| IForgotMyNameAgain explică (pentru TheLovelyGhost):

Slicluta pe care am luat-o are si petrol si Vitaminele A si E. Si are 100 ml

| TheLovelyGhost a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

E bun asa