| AnonimD14 a întrebat:

Imi poate spune cineva motivul pentru care imi trosneste maxilarul in partea dreapta, in zona urechi? Efectiv nu mai pot mesteca mancarea din cauza asta, se produce un sunet foarte neplacut sad funda :d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Am patit-o si eu, la mine a tinut vreo 3 zile, dar am aflat ca este de la lipsa de calciu, asa ca am luat cateva suplimente alimentare, si mi-a trecut, ceea ce iti recomand si tie sa faci la fel.

Bft!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Ai nevoie de o radiografie.
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Nu lua medicamente fara acordul medicului.