| alexandrinho18 a întrebat:

Imi poate spune cineva, sau daca nu, macar impartasi din experienta de ce tip in somn? Adica ma trezesc tipand, uneori visez ceva urat alteori visez ceva normal dar se face ca e urat printr-o emotie si ma trezesc tipand.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Acultă muzică veselă înainte de culcare și nu te uita la filme horror.
La mine funcționează mereu laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Toti avem cosmaruri, eu de foooarte multe ori am acelasi cosmar mai multe nopti...cred ca de reo 10 ori am visat ca se intampla ceva rau cu mine si familia mea, dar sunt doar...vise happy

| ooolifeoolol a răspuns:

Daca asociezi acea emotie din vis cu ceva real(ce ti s-a intamplat) atunci probabil ai suferit o trauma si esti traumatizata.Fie asta, fie ai doar un cosmar.

| Bijutierul1 a răspuns:

Aceste stari apar din cauza agitatiei emotionale din timpul zilei, incearca sa faci lucruri care nu provoaca stres ziua iar inainte de culcare bea un lapte cald sau ceai de sunatoare.Bafta.