| marina1253 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva un trtament natual functional care sa-mi faca unghiile sa creasca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| missClumsy a răspuns:

Uleiul de ricin. big grin Am folosit eu. cresc mai repede si mai rezistente.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Buna! Uite s-a mai pus intrebarea asta:http://www.TPU.ro/......unghiilor/
Uita-te la intrebarea aceea pentru ca sunt niste raspunsuri folositoare!

| Annie2498 a răspuns:

1. nu ti le mai roade. 2. ulei de richin

| marina1253 explică:

Cum folosesc uleiul de ricin?