| DeaDeeaDee a întrebat:

Imi puteti spune cum imi pot face unghiile sa creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
| BBiiiaa a răspuns:

S-ar putea sa ti se para cam ciudat, dar uite ce mi-a spus o prietena: fierbe ulei de masline, il las putin la racit si cand e destul de suportabil(dar nu foarte rece) tine degetele-unghiile- in el pana cand se raceste.
exista si produse care inainteaza cresterea unghiilor; am gasit la Oriflame o astfel de solutie.
Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| alexandraplay a răspuns:

Buna! nu stiu daca la tine o mearga dar tinele in apa calda timp de 30 minute apa sa nu fie fierbinte! sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| Denisika17 a răspuns:

Fa un tratament cu ulei de masline si lamaie si ia memo plus vreo 2-3 luni

| IngerashAlexutza a răspuns:

Eu am o crema speciala pentru cresterea unghiilor numita ''Mari-TIS''

| DeaDeeaDee explică (pentru IngerashAlexutza):

Si de unde pot lua aceasta crema si cat costa?

| BBiiiaa a răspuns (pentru DeaDeeaDee):

La Oriflame poti gasi o astfel de solutie care nu e doloc scumpa, aprox 10 cel mult 15 lei.Intreaba un reprezentant sau comanda dupa un catalog.

| sinkys11 a răspuns:

Lasale sa creasca 1 an si dupa nu le mai taia de tot ex: le ai 1, 5 cm, cand le tai tai doar 0, 5 cm!

| BeaTriss14 a răspuns:

Cumparati un produs de cresterea unghiilor... eu le mancam si apoi m-am dat cu unul de la oriflame j mi-a crescut cam intr-o saptamana (si eu le-am avut foarte mici)