| Sldushsh a întrebat:

Imi pot pune aparat dentar daca nu ma prezint cu un parinte la clinica si merg singur?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Te duci cu un parinte. Esti minor?

| Cosmin3412 a răspuns:

Depinde ce vârstă ai, dacă doctorul a discutat cu părinții înainte.

| Negroo a răspuns:

Nu poti.
Oricum parintii platesc. Nu cred ca ai tu atatia bani.