| Ghiuo a întrebat:

Hei sunt eu din Franța! Am o mica problema :Am inceput sa am scurgeri vaginale de o vreme.Nu i-am spus mamei deoarece nu vreau la ginecolog și ia mar duce imediat! Îmi puteți spune ce se întâmplă pas cu pas într-un cabinet ginecologic? FUNDA dar rapid????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga mea! happy Imi pare rau ca trebuie sa-ti spun, dar, vrei sau nu vrei, trebuie sa mergi la un medic ginecolog. Intr-un cabinet ginecologic nu se intampla nimic deosebit. Te consulta(acum depinde daca ai avut sau nu o relatie; daca ai avut o relatie, te consulta prin anus, daca nu, prin fata). Intr-adevar, nu este placut, dar nici nu e sfarsitul lumii Si eu am fost la ginecolog, nu a fost o placere, dar, cu ajutorul lui Dumnezeu, am rezistat. Asa ca vei rezista si tu. Si eu zic sa mergi cat mai repede, caci nu e de gluma. Te pup cu drag si iti doresc, din suflet, multa sanatate, o zi frumoasa si sarbatori fericite! kiss