| lollipopzz a întrebat:

Imi puteti recomanda o masa sanatoasa? Mentionez ca nu imi place:salata de vinete, piftia, ardeiul, ceapa si usturoiul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Orez fiert cu legume [ fara ardei, ceapa, paine ]

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Uite aici iti calculezi si de cate kalorii ai nevoie pe zi si daca esti in pana de idei intr-o zi bifezi acolo in partea dreapta ce ai in frigider si iti arata retzete. Sper ca ti-am fost putintel de ajutor

http://www.reteteculinare.ro/sanatate/calorii/necesar/