| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteţi spune cum să nu mai dorm cu gura căscată, mereu când mă trezesc văd că am gura deschisă!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdrianaLacan a răspuns:

Ai probleme cu respiratia pe nas? Polipi? (ti se infunda peste noapte nasul?) poate asa gasesti raspunsul...

| AnaRozalia a răspuns:

Bună!
As vrea sa-ti dau un sfat care te va ajuta mult.
Pentru a scapa de aceasta problema trebuie sa fi consultat de un medic specializat în acest domeniu sau, medicul de familie.
Ar fi bine sa fi consultat de un medic, deoarece, ar putea fi o problema serioasa care necesita asistenta/consult specializat.

Succes, în a scapa de aceeasta problema!