| DevilLife a întrebat:

Imi puteti spune cum se numeste doctorul ce controleaza barbatii? adica la femei este ginocologul, dar nu imi aduc aminte cum se numeste.Si daca stie cineva cam in ce consta un consult la doctor(nu la ginecolog, la celalalt doctor). Merci!
Funda pentru cel mai explicit raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Urolog!
Nimic iesit din comun.Doar arunca o privire la organul tau genital si poate sa iti ceara secreția glandelor sexuale masculine, care conține spermatozoizi(sperma) pentru un control!
Nu trebuie sa iti fie rusine, medicii au vezut ceea ce dorim noi sa ascundem de mii de ori.Succese!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un medic urolog/nefrolog! Ramură a medicinii care studiază căile urinare și bolile lor specifice.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urolog.sexolog.iti poate cere o spermograma. te trimite sa te masturbezi.