| andreig a întrebat:

Cine ne poate spune efectele negative si pozitive ale plantelor etnobotanice? Cine a consumat, cum s-a simtit?

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Experimenteaza

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Mai bine, eu zic, să nu încerci, chiar dacă te simți bine, sunt foarte multe efecte negative: voma, halucinații, durerea capului, frisoane, febră, începi să devi nervos, agresiv, poți lovi pe cineva fără sa-ți facă ceva, și multe altele.Nu zic asta din propria experiență, dar am avut prieteni și am văzut și la știri, unii copii au și omorât, au și murit.Deci mai bine rămâi în banca ta și bucură-te de viața!

| MidnightLady a răspuns:

Tare-s curioasa ce efecte pozitive ar putea avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te caci pe tine. http://scurt.eu/76

| Lucky9441 a răspuns:

Eu am tras Ninja[chiar ieri], din piponul unui prieten. Dupa ce am tras vreo` 30 de fumuri eram praf, vedeam totul de zici ca aveam ochelari de soare, tremuram fara sa vreau, frisoane, greata, razi prea mult, pupile dilatate, ochi rosu`movulii, nu esti in stare sa stai pe 2 picioare. eu am tras in picioare si nu`mi amintesc cum am ajuns jos straight face. NU MAI TRAG! Moarte curata! rolling on the floor Nu`ti recomand. Mai bine pipa tigari normale decat jointuribatting eyelashes

| crackiswack a răspuns:

Aici gasesti tot felul de pareri si impresii

http://etnoplant.shop-forum.net/plante-etnobotanice-f3/

have fun;)