| alex癌 a întrebat:

Imi puteti spune si mie, va rog niste tratamente naturiste impotriva caderii parului, sunt o fata de 18 anisoribatting eyelashes si am parul vopsitbatting eyelashes dau funda puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hasseki a răspuns:

Foloseste ulei de ricin.Este foarte folositor, mai ales ca opreste caderea parului, il hidrateaza si il face mai des si mult mai lucios.Il poti gasi la farmacie sau plafar.Eu ti-l recomand cu mare placere! Succes!

4 răspunsuri:
| DedeeAndreea a răspuns:

big grin Buna.Pai,eu nu stiu tratamente naturiste impotriva caderii parului, dar iti recomanda sa iei Vitamine pentru Par si Unghii.Si eu am avut problema asta, dar am luat aceste vitamine, si nu imi mai cade parul.Se ia 1-2 pastile pe zi.Eu am luat cate 1 pastila pe zi.Rezultatele se observa dupa 3 zile de la folosire.Este foarte eficient acest produs.Bafta!

| alex癌 explică (pentru DedeeAndreea):

Cum se numesc si ce pret ar avea?happy

| DedeeAndreea a răspuns:

Apropo,aceste vitamine se gasesc la plafar si la farmacii.Bafta!

| alex癌 explică:

( niste leacuri babesti )