| fugi5555 a întrebat:

Îmi puteți spune un site unde arată sau spune nivelul de substanțe din creier ( serotonina, dopamină etc ) când ești fericit,trist, anxios, depresiv, panicat, obosit etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Nu stiu daca exista, dar cum s-a mai zis, poti afla prin analize medicale. https://bebrainfit.com/serotonin-dopamine/ fiecare neurotransmitator are functiile sale. Cauta-i separat pe internet si vei gasi multe descrieri.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Acesti hormoni se pot afla la analize dar nu oriunde, ci la unele laboratoare prin Bucuresti.
Nu stiu cum te-ai gandit ca exista un site care iti spune asa ceva...