| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune urgent cum sa ma ingras?
Nu conteaza ce trebuie sa mananc...
Va rog rasp rapid vreau sa incep de maine asta
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yoghin a răspuns:

Mananca putin ziua iar noaptea pe la 12-01 mananca orice gasesti prin frigider, multa paine, orice. Asta este o clae dar eu nu recomand nimanui sa se ingrase.

9 răspunsuri:
| Nevermindd a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un nutritionist pentru ca ideea este nu sa mananci mult, ci sa mananci regulat si sa asimilezi proteinele de calitate. Cel putin 3 mese pe zi si 2 gustari. De asemenea, sportul ajuta, ai putea face acasa, dimineata, dupa ce te trezesti 20 de minute. Verifica daca nu ai vreo problema medicala: dereglare a tiroidei, paraziti intestinali, disfunctie gastrica.

http://www.csid.ro/......aspunsuri/

| Mao a răspuns:

Ai să te trezeşti cu atâta celulită dacă mănânci orice, că în vreo 2-3 luni vii aici şi ne întrebi cum să scapi de ea. Şi asta nu prea e posibil.

| Bernoullie a răspuns:

Singura solutie care da roade e Peritolul. E o pastila ce da pofta de mancare si creaza in prima zi stare de somnolenta. Tin minte ca de la Peritol am reusit sa ma ingras in 2 saptamani 3-4 Kg si am fost multumita, mai ales ca nu provoaca reactii adverse. Eu zig sa incerci pentru ca alta solutie nu ai.

| MariaIoana a răspuns:

Mancare de fast food happy multaaaaaaaa :X

| Alinaalian1234 a răspuns:

Dc vrei sa te ingrasi raised eyebrows. Alti nu stiu cum sa slabesca si u vrei sa te ingrasi raised eyebrowsraised eyebrows. Daca vrei sa te ingrasi mananca multe dulciuri asa te ingrashi cel mai repede tongue

| Missdaydreaming a răspuns:

Mancaruri bogate caloric, dar sanatoase ca sa nu dai in vreo prostie. [nu fast food sau dulciuri. bine, un fast food doar pentru o masa si dulciuri asa ca gustare cand ai chef]. Fiecare masa insotita de paine alba, cereale cu lapte seara... cel mai bine ti-ar spune un medic nutritionist, nu e bine sa te ingrasi asa de capul tau...

| valentina345 a răspuns:

Pei nu trebuie sa mananci in exces draga, trebuie sa mananci mai mult de 3 mese pe zi si trebuie sa fie consistente toate mesele, iar seara sa mananci cel mai mult ...asa sigur te vei ingrasa si eu am facut la fel

| selenagomezz a răspuns:

SAL e simplu mananci mul si dupa te culci, sa mananci multe dulciuri sa bey mult suc sa mananci dupa ora 6 fara efort mult fastfood si cam atat pup fundita?

| giby1 a răspuns:

Mananca shaorma dla dristor da-mi idu tau plz