| SpikLo a întrebat:

Maine sunt singur acasa si nu stiu ce sa mananc. Nu vreau sa ma ingras.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buă.
Mănâncă fructe.
Pa, pa.

| laurentiu80 a răspuns:

Ti-as recomanda niste fecale cu taitei.

| CălinPL a răspuns:

Ciorba,supa,salata,cartofi taranesti.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

O salata de vara

| SelenaMe a răspuns:

Incearca lapte sau iaurt cu putine grasimi. Salata, o omleta/ ou fiert. Alte pareri nu am

| ჯpLaNe a răspuns:

Doamne...Pai ce ai mancat pana acum? Frate ce intrebare mananca tot ce vrei sau la tine in familie se da cu portia odata pe zi?

| lianaiovan a răspuns:

Mananca multe salate, mancaruri de legume, supe, ciorbe, tocanite si nu vei pati nimic.

| romaniaTEiubesc a răspuns:

Mananca tot ceea ce iti doresti fara sa te saturi.

| MarcelEo a răspuns:

1:Cereale
2:Fructe (dupa vreo 1; 00 )
3:Carne (are proteine)
4:Biscuitii cu lapte (asa de poftawinking )
Si cam atat laughing)