| Snicker a întrebat:

Buna,
De cate ori pe saptamana ar trebui sa fac aceste exercitii pentru a slabi? http://femeiafit.ro/program-de-exercitii-pentru-slabit-a casa/
Ce sfaturi imi mai puteti da in materie de exercitii pentru slabit?:D
va multumesc!

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Iti pierzi vremea cu ele. Nu vei slabi cu exercitiile alea.

Incearca alergarea.

Răspuns utilizator avertizat
| hibrid112 a răspuns:

Hm antrenamentul ala te defineste slabit prea putin.Incerca cardio(alergare, bicicleta ) si cel mai important alimentatia! Bafta

| Cosmin86 a răspuns (pentru hibrid112):

Care e diferenta intre definire si slabire? happy

| hibrid112 a răspuns (pentru Cosmin86):

Hm fi serios Cosmin o slabire prea accentuata nu se mai poate numi definire pentru ca nu mai are ce sa se defineasca!

| Cosmin86 a răspuns (pentru hibrid112):

Eram doar curios ce vrei sa zici cu "Hm antrenamentul ala te defineste slabit prea putin".

E imposibil sa te definesti fara sa slabesti.

definire = arderea grasimii ( slabire ) fara pierdere de masa musculara ( sau sa piezi cat mai putin din muschi )

| hibrid112 a răspuns (pentru Cosmin86):

Acolo am vrut sa bat dar am avut o exprimare gresitahappy

| Clima_Nicoleta_1987 a răspuns:

Eu am citit intr-o carte si acolo scria ca de 500 ori pe zi.