| HypnoticPoison a întrebat:

Imi spuneti pareri despre pstilele de slabit Obecon? Sunt bune? Au reactii adverse? big grin mersi:*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cu alimentația cum o să stai? Mănânci orice și oricât că iei pastile de slăbit?
Fii serioasă.
Învață să mânânci și exerciții fizice zilnice sau cel puțin la 2 zile între 30 și 60 de minute!
Pastilele sunt vise dezamăgitoare, sănătate în pioneze, tocări de nervi.
Pa, pa.

| HypnoticPoison explică:

Nu erau pentru mine ...crede-ma ca nu mananc orice si oricat.Erau pentru o prietena; am incercat sa o conving sa nu le ia dar mi-a zis ca i le-a recomandat medicul si vroiam sa vad opinia altora

| HypnoticPoison explică:

Si daca nu aveti raspunsuri la obiect abtineti-va