| anonim_4396 a întrebat:

.in 19 trebuia sa imi vina ciclul.dar data trecuta nu mi venit numa dupa 2uni pt ca nu mi sa stabilizat..dar maine as vrea sa merg la strand si suntem in 24 si nu mia venit si imi e frica sa nu.imi vina maine la strand...mas pute duce...va rog raspunsuri serioasr serioasr.dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CrissCristina25 a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti vina chiar maine dar pentru folosul tau ar trebui sa nu te duci dupa poate ai o surpriza neplacuta. Dar daca doresti atat de tare sa mergi ar fi bine sa iti iei niste absorbante si sa fii mereu pe faza.

Bafta!