| Laurretta a întrebat:

In acest week-end prietenul meu a venit la mine si nu am facut nimic. de ieri ma simt naspa si imi vine sa vomit. de la ce ar putea sa fie.
p. s. a inceput sa ma simt asa dupa ce am mancat. mananc regulat la acelasi ora.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Posibil sa fie ceva legat de sistemul nervos. Pe baza de stres. Ai trait ceva emotii puternice provenite din vizita lui? O cearta, o neputinta, ganduri negre?

3 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Ori nu ti-a cazut bine ceea ce ai mancat, ori e pe baza de stres.

| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic sa mergi la medic, daca starea ta se mentine tot asa, cine stie ce ar putea fi? Si ar trebui sa le spui parintilor tai despre starea ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca,, dupa ce nu a-ti facut nimic,, ai ramas un pic insarcinata.la medic fuga...