| Vindy a întrebat:

In buricul degetului s-a pus o tija metalica care imi tine degetul drept dupa o interventie chirurgicala. intreb oare doare cum va scoate respectiva tija, ma va opera din nou, imi va face anestezie sau pur si simplu trage...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| acelcineva24 a răspuns:

Te va anestezia, mai mult ca sigur, chit ca este o interventie care dureaza mult mai putin. Depinde si de doctor/spital, cel mai bine ai putea sa cauti numarul unitatii unde va avea loc procedura, sa suni si sa intrebi.

2 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Orice ar face, nu te va durea decat cateva secunde