| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp o sa am rezultate daca am inceput o cura de slabire.nu mai mananc dulciri. paine, prajeli.si nu mai mananc dupa ora 18.si beau 3cani de ceai verde antiadipos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Rezultatele nu întârzie să apară dacă mai faci și exerciții fizice, cel puțin de 3 ori pe săptămână.
Într-o lună de zile.
Pa, pa.

| gHelena a răspuns:

Hey, Raluca! Ceea ce ai mentionat tu este aproape suficient pentru a slabi sanatos si eficient. Nu ai zis nimic de miscare. Daca nu completezi dieta cu activitate fizica, muschii si pielea vor avea de suferit, vor capata un aspect inestetic. In plus, te sfatuiesc sa nu mai fii atat de preocupata de intrebarea asta: "In cat timp?" E mai bine sa lasi lucrurile sa decurga firesc si vei fi foarte incantata de rezultate. Ai grija de tine.

| camelya_1945 a răspuns:

Buna! O sa ai rezultate destul de rapid, dar mai incet cu ceaiul antiadipos chinezesc. Eu am ajuns la urgeanta intr-o noapte din cauza lui, beau tot asa 3 cani si dupa o luna am cedat ...Bea 1 -2 cani ...acum depinde si de organism poate tu nu o sa te simti rau de la el

| Buttercup30 a răspuns:

Destul de repede.am tinut si eu ceva de genul, fara ceai.si int-o luna a avut efecte big grin(maxim)
Dar cand o sa te lasi de regim, o sa te ingrasi imediat, si mult.Si daca slabesti prea repede, raman vergeturi straight face

| Gandacelu a răspuns:

Acesta este un fel de regim creat de tine...eu zic sa cauti pe internet o dieta (recomand dieta rina sau dieta de 90 de zile) sau sa mergi sa iti faci niste analize la doctor ca apoi sa iti dea o dieta de slabit sa nu iti afecteze sanatatea happy