| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp pot slabi 20 de kg? si cum as putea? dati-mi o diete sau geva de genu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-am spus tot ceea ce te-ar putea interesa cu privire la acest subiect la intrebarea precedenta.Trebuie sa intelegi ca o slabire sanatoasa, frumoasa si de durata nu se poate realiza cu tot felul de diete si fara sport, ci cu o alimentatie corespunzatoare si un program regulat de exercitii fizice.Intr-adevar,nu e usor,mai ales la inceput, dar daca ai intr-adevar determinare, vei reusi.Incearca cu incredere metodele propuse de mine,nu vei fi dezamagita si,in plus,nici nu ai nimic de pierdut, din contra, ai numai de castigat.Succes.

1 răspuns:
| Anytsa a răspuns:

Fa cat mai mult sport, ridica, forteaza'te cu cat mai multe exercitii. Dar sa nu crezi ca peste noapte o sa slabesti 20 de kg. Este imposibil!