| Sashavalentine a întrebat:

In cat timp slabesti daca mananci sanatos, nu mananci dupa ora 6 si faci exercitii fizice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Primele rezultate apar dupa o saptamana.

| lc13cm3 a răspuns:

Fa asta si vezi singur/a in cat timp.

| ionutalex13 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana de la un metabolism la altul.cam o saptamana jumate doua

| MissUnkown2 a răspuns:

Depinde de la om la om. Poate tu acumulezi mai repede grasime decat mine sau invers. Poate o dai jos mai repede. Incearca metoda si vei vedea. Nu manca mult, in orice caz. Si incearca sa eviti dulciurile.