| VampirNegru10 a întrebat:

Hei. Aveti idee cam cat slabesti intr-o luna daca mananci sanatos si faci exercitii fizice cam 10 minute?

4 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Mxim 2-3 kg.

Ca sa se vada ceva trebuie sa faci exercitii minim 30 de minute zilnic.

| valentingb a răspuns:

Ma gandesc ca ai o viata extrem de ocupata, daca ai doar 10 minute pentru a slabi. Daca n-ai timp, nu manca. Vei slabi.
Mancand mai putin decat ai nevoie, e clar ca slabesti. Cand vei ajunge la greutatea optima, poti incepe sa mananci normal. Nu uita de inulina, te ajuta sa nu-ti fie foame.

Răspuns utilizator avertizat
| adry2001 a răspuns:

Nu slabesti mult in orice caz max 3 kg. trebuie sa faci exercitii in jur de 30 de min ZILNIC.